Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Chcete 22 tisíc? Škromach radí jak na to

Chcete 22 tisíc? Škromach radí jak na to

Foto: Mariusz Stankowski, MoneyMAG.cz

Praha - Senátor ČSSD Zdeněk Škromach radí svým přátelům, jak vydělat tisíce. Stačilo mu k tomu zhlédnout sázkařský web Fortuna.

Zdeněk Škromach je tento rok v klidu. Mandát mu končí až v roce 2016. Chce ale podpořit své kolegy, kteří do Senátu tento rok kandidují a dostali se do druhého kola. Vedle krátkých výzev svým přátelům na Facebooku, aby volili kandidáty ČSSD, poradil, jak vydělat 22 tisíc korun.

Stačí k tomu málo. Vsadit tisíc korun na kandidáta Vsetína Jindřicha Šnejdrlu. Jeho kurz je 1:22. „Sázkaři věří levici. Největší šanci máte na Vsetínsku. Vsaďte si na Šnejdrlu, místopředsedu Agrární komory, a jděte ho volit. Když se Vám to povede, ještě vyděláte, za každých vsazených 1000 Kč to bude 22000 Kč. To už stojí za to. A s Čunkem bude konec. Berme to tržně," napsal na sociální síti Škromach.

Šnejdrla totiž kandiduje proti lidovci Jiřímu Čunkovi. Ten již v prvním kole atakoval hranici padesát procent. Utekla mu jen o pár procent. Teď o něm Fortuna nepochybuje jako o favoritovi. Jeho kurz je 1,01, což de facto vylučuje zisk ze sázky na jeho osobu.

Témata:  politici

Aktuálně se děje

17. července 2024 15:29

12. července 2024 20:18

11. července 2024 12:34

Pohonné hmoty dále zdražují, Češi však tankují nejlevněji z okolních zemí, dokonce levněji než Poláci

Zdražování pohonných hmot v Česku pokračuje, i když jeho tempo mírně zpomaluje. V uplynulém týdnu zdražil benzin v průměru o 19 haléřů na litr, na 38,51 koruny za litr. Cena nafty vzrostla dokonce o 21 haléřů na litr a stojí 37,20 koruny za litr. 

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy