Ve Sportce se hraje o nejvyšší částku v historii

V Superjackpotu Sportky s prémií se bude ve středu hrát rekordních 189 800 000 korun, je to zatím nejvyšší možná výhra v historii loterií v ČR. Uvedl to mluvčí společnosti Sazka Václav Jalovecký.

660

Zatím nejvyšší vyplacená výhra ze všech tuzemských loterií padla ve Sportce v roce 2002, a to 148,6 milionu korun. Tehdy si ji však rozdělili dva výherci.

"Nejvyšší individuální výhra byla vyplacena v roce 2003, a to 112,9 milionu korun. Opět díky Sportce," doplnil Jalovecký.

Pozadu v tomto týdnu nezůstane ani hra Euromiliony, sázející budou v pátek 24. února hrát o jackpot ve výši 151 500 000 korun.

Sazka sázková kancelář převzala k 1. listopadu 2011 podnikatelskou činnost Sazka, která se na jaře 2011 dostala do insolvence a poté do konkurzu. Nyní tak provozuje největší loterijní společnost v České republice. Hlavními produkty společnosti jsou číselné loterie s nejznámější hrou Sportka. Kromě číselných loterií jsou v produktové nabídce stírací losy, sportovní kurzové sázky a rychloobrátkové hry. Druhým pilířem jsou neloterní produkty, kde stěžejní postavení zaujímá dobíjení mobilních telefonů, prodej vstupenek a zprostředkování plateb za služby a zboží. Své produkty Sazka sázková kancelář poskytuje prostřednictvím sítě 6300 prodejních míst umístěných po celé České republice. Vlastníky společnosti jsou skupiny KKCG a PPF.

Témata: sportka

Související:

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky