WC

Ilustrační fotografie

Mobily jsou špinavější než záchodová prkénka

Magazín

Naše mobilní telefony jsou sedmkrát špinavější než záchodová prkénka. Pokud je nosíme v koženém obalu, je na nich dokonce 17krát více mikrobů. Zjistila to studie společnosti zabývající se hygienou Initial Washroom Hygiene, ze které cituje belgický list Le Soir.

Aktuálně se děje

13. ledna 2026 18:19

7. ledna 2026 11:54

Ekonomická prognóza: Hypotéky, reality a pojištění v roce 2026

Zájem o hypotéky zůstane i v roce 2026 nadprůměrný, přestože loňský rekordní rok zřejmě překonán nebude. Pokles sazeb bude jen mírný a ceny nemovitostí v atraktivních lokalitách budou růst.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy

Ilustrační fotografie

Komentář

Benzin i nafta zdraží, chladná Evropa zvyšuje tlak na ceny

Průměrná cena benzinu v ČR proti předchozímu týdnu opět mírně klesla, u nafty se nezměnila. Litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 se aktuálně u tuzemských čerpacích stanic prodává v průměru za 32,93 Kč, před týdnem byl o pět haléřů dražší. Cena nafty stagnovala na průměrných 32,19 Kč za litr.