Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Spadne pár kapek, ale bude teplo. Předpověď počasí na noc a čtvrtek 12. září

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Od západu se nad naše území rozšíří výběžek vyššího tlaku vzduchu a po jeho přední straně bude přecházet slábnoucí okluzní fronta k východu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Skoro jasno až polojasno, postupně v Čechách od západu až oblačno. Ráno ojediněle mlhy nebo nízká oblačnost. Nejnižší teploty 12 až 8 °C. Slabý západní až jihozápadní vítr do 4 m/s. Tlaková tendence: slabý vzestup Počasí přes den (07-24): Oblačno až polojasno, na severozápadě ojediněle přeháňky. Zpočátku na Moravě a ve Slezsku, později odpoledne a večer na celém území skoro jasno. Ráno ojediněle mlhy nebo nízká oblačnost. Nejvyšší teploty 20 až 24 °C. Slabý, postupně mírný západní vítr 2 až 5 m/s. Tlaková tendence: slabý vzestup, během dne setrvalý stav

Témata:  počasí déšť

Související

Aktuálně se děje

24. dubna 2026 12:06

17. dubna 2026 16:48

9. dubna 2026 17:51

Války otevírají dveře hackerům. Útoky jdou přes slabé články

Geopolitické konflikty dnes probíhají nejen na fyzickém bojišti, ale stále častěji také v digitálním prostoru. Aktuální vývoj na Blízkém východě podle poradenské společnosti BDO ukazuje, jak rychle může eskalace konfliktu zvýšit aktivitu hackerů. Bezpečnostní analýzy naznačují, že po vypuknutí konfliktu došlo v regionu k výraznému nárůstu kybernetických incidentů. Dle Cloudsec bylo v prvních dnech konfliktu více než 150 incidentů.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy