Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Zatažená obloha, mlha i déšť. Předpověď počasí na noc a středu 6. listopadu

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Za frontální vlnou, která ustoupí z našeho území dále k východu, k nám bude proudit chladnější a vlhčí vzduch od západu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Zataženo až oblačno, v Čechách od severozápadu místy až polojasno a ojediněle mlhy. Zejména na jihovýchodě a východě místy déšť. Nejnižší teploty 8 až 4 °C, při déletrvající zmenšené oblačnosti kolem 2 °C. Slabý jihozápadní až západní vítr 1 až 4 m/s. Tlaková tendence: slabý vzestup Rozptylové podmínky: dobré, místy mírně nepříznivé Počasí přes den (07-24): Převážně oblačno, v Čechách ráno ojediněle mlhy. Ojediněle, na jihozápadě a západě místy, přeháňky. Nejvyšší teploty 9 až 13 °C. Slabý, během dne mírný jihozápadní až západní vítr 2 až 5 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav, odpoledne slabý až mírný vzestup Rozptylové podmínky: v noci a ráno místy mírně nepříznivé, jinak dobré

Témata:  počasí

Aktuálně se děje

21. června 2024 10:11

17. června 2024 9:56

14. června 2024 16:04

Vláda chce do vesmíru poslat českého astronauta, za 1,5 miliardy korun. Přitom říká, že veřejné finance jsou v rozvratu

Téměř po půl století Česko zřejmě vyšle do vesmíru svého člověka. Po Vladimíru Remkovi se má stát druhým Čechem v kosmu armádní stíhací pilot Aleš Svoboda. Nabídku na uskutečnění nákladné cesty dostala vláda už minulý rok. Tehdy však odmítla. Podle nynějších slov ministra dopravy Martina Kupky se více než miliardová investice mnohonásobně vrátí.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy