Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a sobotu 15. února. Jak bude?

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Tlaková výše bude postupovat přes naše území k východu a po její zadní straně k nám začne proudit teplý vzduch od jihozápadu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Oblačno až zataženo, místy polojasno. Ojediněle mlhy. Na severovýchodě zpočátku místy občasné sněžení, pod 500 m déšť se sněhem. Nejnižší teploty +2 až -2 °C. Slabý severozápadní až západní vítr do 4 m/s bude se měnit na jihozápadní. Tlaková tendence: slabý vzestup, postupně setrvalý stav Rozptylové podmínky: dobré, k ránu mírně nepříznivé Počasí přes den (07-24): Oblačno až polojasno, ráno ojediněle mlhy. Ojediněle zataženo nízkou oblačností. Nejvyšší teploty 6 až 10 °C, při nízké oblačnosti kolem 5 °C, v 1000 m na horách kolem 2 °C, v Krušných horách a na Šumavě kolem 5 °C. Mírný jižní až jihozápadní vítr 2 až 5 m/s, k večeru na severovýchodě až 7 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav nebo slabý pokles Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé, postupně místy dobré

Témata:  počasí květiny

Aktuálně se děje

27. května 2024 11:26

26. května 2024 11:09

Evropské banky v Rusku vícenásobně navyšují své tamní zisky, ovšem díky Putinově válečné ekonomice

Dny Raiffeisenbank v Rusku jsou zřejmě sečteny. Vláda USA nyní „Rajfce“ hrozí, že ji odpojí od dolaru, pokud by z Ruska neodešla. Přitom na hrubém zisku celé rakouské nadnárodní skupiny Raiffeisen Bank International, působící i v Česku, se ruský trh podílí z více než 50 procent; od invaze Ruska na Ukrajinu dále narostl. Hrozba USA ale zřejmě banku přiměje prodat svůj ruský majetek, čítající v přepočtu zhruba 120 miliard korun, za symbolický jeden rubl. Už nyní pro ni celá záležitost představuje značné reputační riziko.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy