Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a čtvrtek 6. června

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Nad střední Evropou se bude vlnit frontální rozhraní oddělující teplejší vzduch na jihovýchodě od chladnějšího na severozápadě, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci:
Oblačno až polojasno, místy, postupně ojediněle přeháňky, zpočátku ojediněle možnost bouřky. K ránu místy i skoro jasno a ojediněle mlhy. Nejnižší teploty 15 až 11 °C, na západě až 9 °C. Slabý proměnlivý vítr do 4 m/s.

Tlaková tendence: slabý až mírný vzestup

Počasí přes den:
Skoro jasno až polojasno, ráno ojediněle mlhy. Během odpoledne až oblačno a ojediněle, k večeru místy přeháňky nebo bouřky, i silné. Nejvyšší teploty 21 až 25 °C, na jihovýchodě až 27 °C, v 1000 m na horách kolem 18 °C. Slabý proměnlivý nebo jižní až jihozápadní vítr 1 až 4 m/s, v bouřkách přechodně zesílí.

KOMENTÁŘ METEOROLOGA:
K večeru se mohou vyskytnout silné bouřky doprovázené především nárazy větru o rychlostech 65 až 80 km/h, kroupami a přívalovými srážkami.

Tlaková tendence: slabý až mírný pokles, večer slabý vzestup 

Témata:  počasí mraky

Aktuálně se děje

17. června 2024 9:56

14. června 2024 9:44

13. června 2024 17:27

Cenové rozdíly nemovitostí jsou čím dál tím vyšší. Roli hraje i několik kilometrů

Ceny nemovitostí se stále mění. Čím dál větší roli hraje lokalita. Rozdíl v cenách je patrný i u nemovitostí vzdálených jen pár kilometrů od sebe. Zatímco v žádaných lokalitách jsou nemovitosti na lehce růstové trajektorii, u méně žádaných lokalit jsou na tom ceny právě naopak. V realitách platí mantra: “Lokalita, lokalita, lokalita.“

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy