Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a čtvrtek 13. ledna

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Kolem mohutné tlaková výše se středem nad západní Evropou k nám začne proudit teplejší vzduch od severozápadu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):Zataženo až oblačno, místy přechodně až polojasno. Zejména na severu a severovýchodě ojediněle slabé sněžení nebo mrznoucí mrholení. Nejnižší teploty -1 až -5 °C, při zmenšené oblačnosti kolem -7 °C. Slabý západní vítr 1 až 4 m/s.

Tlaková tendence: převážně setrvalý stav

Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé

Počasí přes den (07-24):Zataženo až oblačno, ojediněle až polojasno. Na severovýchodě a východě ráno a dopoledne ojediněle slabé sněžení nebo i mrznoucí mrholení. Během dne od západu postupně ubývání oblačnosti. Nejvyšší teploty 2 až 6 °C, v 1000 m na horách kolem +1 °C. Slabý, během dne mírný západní vítr 2 až 6 m/s.

Tlaková tendence: slabý pokles nebo setrvalý stav

Rozptylové podmínky: zpočátku mírně nepříznivé, přes den místy až dobré

Témata:  počasí mraky

Aktuálně se děje

17. června 2024 9:56

14. června 2024 9:44

13. června 2024 17:27

Cenové rozdíly nemovitostí jsou čím dál tím vyšší. Roli hraje i několik kilometrů

Ceny nemovitostí se stále mění. Čím dál větší roli hraje lokalita. Rozdíl v cenách je patrný i u nemovitostí vzdálených jen pár kilometrů od sebe. Zatímco v žádaných lokalitách jsou nemovitosti na lehce růstové trajektorii, u méně žádaných lokalit jsou na tom ceny právě naopak. V realitách platí mantra: “Lokalita, lokalita, lokalita.“

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy