Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Pozor na mrznoucí déšť. Předpověď počasí na noc a středu 13. listopadu

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Počasí u nás bude ovlivňovat frontální vlna spojená s tlakovou níží, která se bude postupně přesouvat přes naše území k severovýchodu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Zataženo s deštěm, v Čechách i déšť se sněhem, nad 400 m sněžení. K ránu přechodné slábnutí srážek. Nejnižší teploty +3 až -1 °C, na východě 7 až 3 °C. Slabý severozápadní až severní vítr 1 až 4 m/s. Tlaková tendence: slabý pokles Rozptylové podmínky: dobré, v Čechách místy mírně nepříznivé Počasí přes den (07-24): Převážně zataženo na většině území s občasným deštěm. V Čechách i déšť se sněhem a ojediněle i mrznoucí déšť, nad 400 m sněžení. Odpoledne a večer i srážky trvalejší. Nejvyšší teploty 1 až 5 °C, na východě 6 až 10 °C, ojediněle až 13 °C. Mírný severozápadní až západní vítr 2 až 5 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav Rozptylové podmínky: dobré

Témata:  počasí déšť

Aktuálně se děje

21. června 2024 10:11

17. června 2024 9:56

14. června 2024 16:04

Vláda chce do vesmíru poslat českého astronauta, za 1,5 miliardy korun. Přitom říká, že veřejné finance jsou v rozvratu

Téměř po půl století Česko zřejmě vyšle do vesmíru svého člověka. Po Vladimíru Remkovi se má stát druhým Čechem v kosmu armádní stíhací pilot Aleš Svoboda. Nabídku na uskutečnění nákladné cesty dostala vláda už minulý rok. Tehdy však odmítla. Podle nynějších slov ministra dopravy Martina Kupky se více než miliardová investice mnohonásobně vrátí.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy