Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Počasí radar: Předpověď na noc a sobotu 7. září

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Mezi tlakovou níží nad západní a tlakovou výší nad severovýchodní a východní Evropou bude na naše území nadále proudit teplý vzduch od jihovýchodu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):
Jasno až polojasno. Nejnižší teploty 18 až 14 °C, v údolích kolem 12 °C. Slabý jihovýchodní až východní vítr 1 až 4 m/s.


Tlaková tendence: setrvalý stav

Počasí přes den (07-24):
Jasno až polojasno, během dne při zvětšené oblačnosti ojediněle přeháňky nebo i bouřky. Nejvyšší teploty 27 až 31 °C, v 1000 m na horách kolem 22 °C. Slabý, během dne většinou mírný jihovýchodní až východní vítr 2 až 6 m/s.


Tlaková tendence: slabý pokles

Témata:  počasí

Související

Aktuálně se děje

24. dubna 2026 12:06

17. dubna 2026 16:48

9. dubna 2026 17:51

Války otevírají dveře hackerům. Útoky jdou přes slabé články

Geopolitické konflikty dnes probíhají nejen na fyzickém bojišti, ale stále častěji také v digitálním prostoru. Aktuální vývoj na Blízkém východě podle poradenské společnosti BDO ukazuje, jak rychle může eskalace konfliktu zvýšit aktivitu hackerů. Bezpečnostní analýzy naznačují, že po vypuknutí konfliktu došlo v regionu k výraznému nárůstu kybernetických incidentů. Dle Cloudsec bylo v prvních dnech konfliktu více než 150 incidentů.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy