Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Čeká nás slunečná zářijová sobota. Předpověď počasí na 4. září

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Počasí u nás bude ovlivňovat tlaková výše, jejíž střed se bude přesouvat ze Severního moře nad jižní Skandinávii, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Jasno nebo skoro jasno. K ránu ojediněle mlhy. Nejnižší teploty 10 až 6 °C. Slabý proměnlivý vítr do 3 m/s nebo klidno. Tlaková tendence: setrvalý stav Počasí přes den (07-24): Jasno, během dne až polojasno. Ráno ojediněle mlhy. Nejvyšší teploty 21 až 25 °C, v 1000 m na horách kolem 17 °C. Slabý proměnlivý nebo severovýchodní vítr do 4 m/s. Tlaková tendence: slabý pokles, večer slabý vzestup

Témata:  počasí vinice

Aktuálně se děje

27. května 2024 11:26

26. května 2024 11:09

Evropské banky v Rusku vícenásobně navyšují své tamní zisky, ovšem díky Putinově válečné ekonomice

Dny Raiffeisenbank v Rusku jsou zřejmě sečteny. Vláda USA nyní „Rajfce“ hrozí, že ji odpojí od dolaru, pokud by z Ruska neodešla. Přitom na hrubém zisku celé rakouské nadnárodní skupiny Raiffeisen Bank International, působící i v Česku, se ruský trh podílí z více než 50 procent; od invaze Ruska na Ukrajinu dále narostl. Hrozba USA ale zřejmě banku přiměje prodat svůj ruský majetek, čítající v přepočtu zhruba 120 miliard korun, za symbolický jeden rubl. Už nyní pro ni celá záležitost představuje značné reputační riziko.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy