Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Čeká nás mlhavý a deštivý čtvrtek. Předpověď počasí na 21. listopadu

počasí
počasí
Foto: Michael Zelinka / INCORP images

Zvlněné frontální rozhraní nad střední Evropou bude slábnout. Přes naše území bude postupovat od jihu brázda nízkého tlaku vzduchu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Zataženo až oblačno, mlhavo, ojediněle mrholení, zpočátku na jihu a jihovýchodě, během noci i na ostatním území místy slabý občasný déšť. Nejnižší teploty 9 až 5 °C, na západě až 3 °C. Slabý východní vítr 1 až 4 m/s. Tlaková tendence: slabý až mírný pokles Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé, ve východní polovině území místy až dobré Počasí přes den (07-24): Zataženo až oblačno, místy, zejména ve východní polovině území občasný déšť nebo mrholení. Večer budou od jihu srážky ubývat. Ojediněle, na západě zpočátku místy mlhy. Nejvyšší teploty 8 až 12 °C, na západě Čech kolem 7 °C. Slabý, přes den postupně mírný východní až jihovýchodní 2 až 6 m/s. Tlaková tendence: slabý až mírný pokles, odpoledne a večer setrvalý stav Rozptylové podmínky: většinou dobré, na západě a zpočátku místy i jinde mírně nepříznivé.

Témata:  počasí déšť

Aktuálně se děje

17. června 2024 9:56

14. června 2024 9:44

13. června 2024 17:27

Cenové rozdíly nemovitostí jsou čím dál tím vyšší. Roli hraje i několik kilometrů

Ceny nemovitostí se stále mění. Čím dál větší roli hraje lokalita. Rozdíl v cenách je patrný i u nemovitostí vzdálených jen pár kilometrů od sebe. Zatímco v žádaných lokalitách jsou nemovitosti na lehce růstové trajektorii, u méně žádaných lokalit jsou na tom ceny právě naopak. V realitách platí mantra: “Lokalita, lokalita, lokalita.“

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy