Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Zase bude vedro! Předpověď počasí na noc a pátek 8. června

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: MiZ, MoneyMAG.cz

Nad střední Evropou se v teplém vzduchu udržuje nevýrazná oblast nižšího tlaku vzduchu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):Oblačno až polojasno a ojediněle přeháňky, na severozápadě a severu území skoro jasno až jasno. Nejnižší teploty 17 až 13 °C. Slabý jihovýchodní až východní vítr do 4 m/s.

Tlaková tendence: setrvalý stav

Počasí přes den (07-24):Oblačno až polojasno, zpočátku na severozápadě až skoro jasno. Ojediněle, postupně místy přeháňky a bouřky, odpoledne a večer ojediněle i silné. Nejvyšší teploty 26 až 30 °C, v 1000 m na horách kolem 20 °C. Mírný jihovýchodní až východní vítr 2 až 5 m/s, v bouřkách přechodně zesílí.

Tlaková tendence: slabý až mírný pokles, večer slabý vzestup

Témata:  počasí

Aktuálně se děje

30. července 2026 13:49

Parkování u obchodních center má svá pravidla. Za chybu hrozí pokuta

Parkoviště u obchodních center a supermarketů bereme jako samozřejmost. Přijedeme, zaparkujeme, nakoupíme a odjedeme. Na první pohled jde o obyčejný prostor, kde „platí zdravý rozum“. Ve skutečnosti však jde o prostor, kde se střetává soukromé vlastnictví, pravidla silničního provozu i ochrana spotřebitele. Právě zde proto mnohdy vznikají nedorozumění a někdy i nepříjemné spory mezi řidiči, provozovateli parkovišť nebo pojišťovnami. 

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy