Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a čtvrtek 22. února

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Mezi tlakovou níží nad centrálním Středomořím a tlakovou výší nad severní Evropou k nám bude proudit studený vzduch od severovýchodu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):Převážně polojasno, na severovýchodě území až zataženo a ojediněle slabé sněžení. Nejnižší teploty -4 až -8 °C, při malé oblačnosti kolem -10 °C. Mírný severovýchodní vítr 3 až 7 m/s, na Moravě místy s nárazy kolem 15 m/s.

Tlaková tendence: slabý vzestup, postupně slabý pokles

Rozptylové podmínky: většinou dobré

Počasí přes den (07-24):Polojasno až oblačno, na severovýchodě, postupně i na jihu území až zataženo a ojediněle slabé sněžení. Nejvyšší teploty -2 až +2 °C. Čerstvý severovýchodní vítr 4 až 8 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s.

Tlaková tendence: slabý pokles

Rozptylové podmínky: dobré

Témata:  počasí

Související

Aktuálně se děje

13. února 2026 11:55

11. února 2026 16:16

Reforma MPSV přináší maximální podporu v nezaměstnanosti až 38 537 Kč

Ministerstvo práce a sociálních věcí od ledna 2026 zavedlo změny v podpoře v nezaměstnanosti, které posílí pomoc lidem při změně zaměstnání a přispějí k lepšímu fungování trhu práce. Vyšší a spravedlivější podpora má lidem umožnit, aby po ztrátě práce nepadali do chudoby a měli dostatek času najít odpovídající zaměstnání.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy