Rath se pustil do luxusního podnikání. Rozjel tento velký byznys

Bývalý hejtman Středočeského kraje a někdejší ministr zdravotnicrtví David Rath se pustil do podnikání. Otevřel si luxusní restauraci, kterou mu pomáhá spravovat jeho bývalá mluvčí Berill Mascheková.

David Rath
reklama

Restaurace Citadela se nachází ve středočeské Hostivici a Rath ji vybudoval se svou milenkou Renatou Horkou. Jak upozorňuje deník Blesk, Citadelu otevřel Rath v pátek, na den přesně měsíc po soudu, na který ale nedorazil.

Na Facebooku nabízí hostům restaurace "čerstvé ryby, sicilské krevety, chobotnice, ale také jelení, bio hovězí, bio husu a další druhy masa. Na své si přijdou i vegetariáni a nebudou chybět ani luxusní dezerty. To vše pod taktovkou našich italských kuchařů."

Dodává, že na hosty dýchne atmosféra toskánského venkova a "kamenný interiér a stylové prostředí Vás na chvíli přenesou ze středu Evropy do pohody panující ve středomoří. Zde se tolik nespěchá, ale vychutnává se život, tedy skvělé, ale přitom lehké jídlo, dobré víno a milá obsluha. Je to místo, kde alespoň na chvíli přestanete vnímat čas," láká Rath své hosty.

Provozní restaurace se stala Rathova bývalá mluvčí Berill Mascheková a pokrmy zajišťuje talský šéfkuchař Luca Norcia. O tom, že Rathova restaurace si zakládá na luxusu svědčí i to, že personál vás dovnitř jen tak nepustí. Najíst se zde můžete pouze s rezervací.

Pokud byste dnes dostali chuť a vydali se restauraci navštívit, z denního menu na vás budou čekat například tagliatelle s korálovou omáčkou (mixované krevety se smetanou a rajčaty) či přeštické prase s arabským kořením a bramborovým pyré.

Témata: rath, david
Loading...

Související:

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky