K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Šéf Facebooku si koupil kus Havaje, přispěli jsme všichni

Mark Zuckerberg koupil rozsáhlé pozemky na Havajských ostrovech. Za 700 akrů (přes 280 hektarů) zaplatil přes 100 milionů dolarů, tedy téměř 2,2 miliardy korun.

Diskuse: 0

reklama
Naštvaný Ben Cristovao to spočítal českým rasistům! Po volbách jsem jen uprchlík a opice, stěžuje si v písni - anotační obrázek
Naštvaný Ben Cristovao to spočítal českým rasistům! Po…

Zmíněný luxus si Zuckerberg může ve svých třiceti letech dopřát díky založení nejznámější sociální sítě Facebook, která mu díky její oblíbenosti vydělala miliardy a řadí jej mezi nejbohatší lidi světa.

Vedle toho Zuckerberg oznámil, že se svou ženou Priscillou Chan darují 25 milionů dolarů na boj proti ebole, tedy téměř 550 milionů korun.

Zuckerberg je podle žebříčku časopisu Forbes 11. nejbohatším člověkem planety. Oficiálně vydělává už dvakrát rychleji než kdokoli jiný na světě. Údajně si přijde na 1,5 milionů korun za minutu, takže je jen otázkou času, kdy dostihne i multimilionáře Billa Gatese.

Témata: Zuckerberg, Mark

Diskuze: Šéf Facebooku si koupil kus Havaje, přispěli jsme všichni

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

reklama

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Zobrazit: mobil | klasicky