Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Moderátor Jan Kraus předváděl Zemanův náraz do zdi. Podívejte se

Moderátor Jan Kraus předváděl Zemanův náraz do zdi. Podívejte se

Foto: spoz.cz

Jan Kraus ve své show na TV Prima zrekonstruoval náraz prezidenta Zemana kolenem do zdi, což je oficiální verze toho, jak se zranil. Jak moc se mu to povedlo, se můžete podívat v přiloženém videu.

Kraus si na úvod svého pořadu nechal přinést falešnou zeď. Na ní pak ukazoval různé "styly" nárazu do zdi. "Máte-li nohu a na ní případně botu, tak je to celkem přirozená obrana proti nárazu do zdi," došel k prvnímu závěru a evidentně pobavil diváky.

Proto pokračoval a zkusil další typy chůze. Ani jeden ale věrohodně nevysvětlil, jak se prezident mohl zranit na koleni. Na záznam Krausových pokusů se můžete podívat na tomto videu. Pokusy začínají od času 2:25:

Zdroj: YouTube

Ihned, jak se zpráva o zranění prezidenta objevila, začali lidé spekulovat, že byl opilý. Jeho kladný vztah k alkoholu je dobře znám. To ale ministr zdravotnictví Holcát opakovaně dementoval. Časopis Týden teď přišel s novou verzí. Zeman měl zkolabovat kvůli pracovnímu přetížení. To ale ministr také odmítá.

Témata:  Miloš Zeman Jan Kraus

Aktuálně se děje

17. července 2024 15:29

12. července 2024 20:18

12. července 2024 12:12

Více než pětina českých řidičů zažila mikrospánek. Únava za volantem vloni způsobila rekordní počet nehod

Počet nehod zaviněných únavou řidiče dramaticky stoupá, s více než 600 incidenty za prvních pět měsíců letošního roku. Experti doporučují využití moderních bezpečnostních technologií v autech, mezi něž patří také palubní kamery britského výrobce Nextbase. Ty umožňují doplnit „smart“ funkce nových aut i do vozů staršího data výroby.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy