K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Moderátor Jan Kraus předváděl Zemanův náraz do zdi. Podívejte se

Jan Kraus ve své show na TV Prima zrekonstruoval náraz prezidenta Zemana kolenem do zdi, což je oficiální verze toho, jak se zranil. Jak moc se mu to povedlo, se můžete podívat v přiloženém videu.

Diskuse: 34

660
reklama
Smutný konec herce Glazara: Jeho tělo rozdělili na dvě části! Troška prozradil další nepříjemné detaily - anotační obrázek
Smutný konec herce Glazara: Jeho tělo rozdělili na dvě…

Kraus si na úvod svého pořadu nechal přinést falešnou zeď. Na ní pak ukazoval různé "styly" nárazu do zdi. "Máte-li nohu a na ní případně botu, tak je to celkem přirozená obrana proti nárazu do zdi," došel k prvnímu závěru a evidentně pobavil diváky.

Proto pokračoval a zkusil další typy chůze. Ani jeden ale věrohodně nevysvětlil, jak se prezident mohl zranit na koleni. Na záznam Krausových pokusů se můžete podívat na tomto videu. Pokusy začínají od času 2:25:

Zdroj: YouTube

Ihned, jak se zpráva o zranění prezidenta objevila, začali lidé spekulovat, že byl opilý. Jeho kladný vztah k alkoholu je dobře znám. To ale ministr zdravotnictví Holcát opakovaně dementoval. Časopis Týden teď přišel s novou verzí. Zeman měl zkolabovat kvůli pracovnímu přetížení. To ale ministr také odmítá.

Diskuze: Moderátor Jan Kraus předváděl Zemanův náraz do zdi. Podívejte se

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 34, poslední 30.11.-0001 00:00 Vložte komentář

Zobrazeno posledních 34 komentářů. Vstupte do diskuze Vložte komentář

Související:

reklama

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Zobrazit: mobil | klasicky