Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a pátek 10. května

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Na naše území bude kolem tlakové níže se středem nad jižní Skandinávií proudit vlhký vzduch od západu. Během dne se k nám rozšíří nevýrazný výběžek vyššího tlaku vzduchu od jihozápadu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Převážně oblačno, v Čechách místy, na Moravě a ve Slezsku ojediněle déšť nebo přeháňky. Ojediněle mlhy. Nejnižší teploty 10 až 6 °C. Slabý, v jihozápadní polovině Čech mírný jihozápadní vítr 2 až 6 m/s. Tlaková tendence: mírný vzestup Počasí přes den (07-24): Oblačno až polojasno, zpočátku místy až zataženo. Místy, zejména v severovýchodní polovině území přeháňky, ojediněle bouřky. Večer ustávání srážek a ubývání oblačnosti. Ráno ojediněle mlhy. Nejvyšší teploty 14 až 18 °C, v 1000 m na horách kolem 9 °C. Mírný západní vítr 3 až 7 m/s bude večer slábnout. Na východě zpočátku vítr slabý. Tlaková tendence: mírný vzestup

Témata:  počasí

Související

Aktuálně se děje

25. června 2026 11:44

Nákup přes sociální sítě a právo na vrácení zboží

V poslední době se stále častěji setkáváme se situacemi, kdy spotřebitelé nakupují zboží, jako je například oblečení, přes sociální sítě. Na rozdíl od oblečení, které kupují v kamenné prodejně, si jej nemohou předem vyzkoušet. U nakupování přes e-shopy je nemožnost vyzkoušení si produktu před uzavřením smlouvy kompenzována nárokem na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Za jakých podmínek může spotřebitel vrátit oblečení zakoupené přes sociální sítě?

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy