Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a středu 13. března

Kroupy, ilustrační fotografie
Kroupy, ilustrační fotografie
Foto: INCORP images

V čerstvém západním proudění budou přes střední Evropu k východu postupovat jednotlivé frontální systémy, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Zataženo až oblačno a od západu místy občasný déšť, postupně nad 800 m srážky smíšené nebo sněhové. Nejnižší teploty +3 až -1 °C. Čerstvý jižní vítr 4 až 8 m/s, na severovýchodě místy v nárazech 15 až 25 m/s, bude se k ránu měnit na jihozápadní. Tlaková tendence: mírný pokles, postupně setrvalý stav Rozptylové podmínky: dobré Počasí přes den (07-24): Zpočátku zataženo až oblačno, postupně proměnlivá oblačnost a ojediněle přeháňky, v polohách nad 800 m smíšené nebo sněhové. Večer na západě přibývání srážek. Nejvyšší teploty 6 až 10 °C. Čerstvý západní až jihozápadní vítr 4 až 8 m/s, místy v nárazech 15 až 20 m/s. Na severovýchodě zpočátku vítr čerstvý jižní, s nárazy 15 až 25 m/s. Odpoledne a večer na Moravě vítr jen mírný. Tlaková tendence: setrvalý stav Rozptylové podmínky: dobré

Témata:  počasí kroupy

Související

Aktuálně se děje

31. března 2026 9:46

23. března 2026 13:03

20. března 2026 12:40

17. března 2026 11:04

Meta svůj přístup nemění: reklamní model zůstává podle expertů nezákonný

Spotřebitelská organizace dTest se problematice modelu „zaplať, nebo souhlas“ u společnosti Meta věnuje dlouhodobě a na možné rozpory s evropským právem už dříve upozorňovala. Nová analýza evropských spotřebitelských organizací sdružených v BEUC ukazuje, že i aktuálně upravený model společnosti Meta nesplňuje požadavky práva EU na ochranu osobních údajů a dalších práv spotřebitelů.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy