Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a pátek 28. prosince

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Přes Pobaltí bude postupovat brázda nižšího tlaku vzduchu a s ní pojená studená fronta přejde přes naše území k jihu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Oblačno až zataženo, místy přechodně až polojasno. Ojediněle, k ránu na severovýchodě a východě místy déšť. Nejnižší teploty +3 až -1 °C. Mírný západní vítr 2 až 5 m/s Tlaková tendence: setrvalý stav Rozptylové podmínky: dobré, místy mírně nepříznivé Počasí přes den (07-24): Oblačno až zataženo, zpočátku místy polojasno. Na severu a severovýchodě místy, jinde ojediněle déšť, v polohách nad 700 m postupně déšť se sněhem nebo sněžení. Nejvyšší teploty 3 až 7 °C, v 1000 m na horách kolem -1, na Šumavě +3 °C. Mírný západní vítr 2 až 6 m/s se bude měnit na severozápadní. Tlaková tendence: setrvalý stav, postupně slabý až mírný vzestup Rozptylové podmínky: většinou dobré

Témata:  počasí zima

Související

Aktuálně se děje

24. června 2026 12:15

12. června 2026 21:03

23 bilionů korun: Tak velký může být majetek Elona Muska po ocenění SpaceX

Svět má prvního dolarového bilionáře. Pokud dnešní vstup na burz ocení společnost SpaceX na 1,8 bilionu dolarů, jak se předpokládá, podíl jejího zakladatele Elona Muska získá hodnotu 866 miliard dolarů. Když se připočte jeho majetek v Tesle, jde o 1,1 bilionu dolarů, tedy zhruba 23 bilionů korun (roční HDP ČR je zhruba 9 bilionu). 23 bilionů, to je více, než kolik mají dohromady Larry Page, Sergey Brin, Jeff Bezos a Larry Ellison, kteří spolu s Muskem tvoří pětici světově těch úplně nejbohatších. Pokud by se Musk rozhodl svého zmíněného bohatství postupně zbavit tak, že by utrácel milion dolarů (takřka 21 milionů korun) den co den, zabralo by mu to přes 3000 let.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy