Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a úterý 4. prosince

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Přes naše území přejde od západu frontální systém. Za ním se k nám začne rozšiřovat od západu tlaková výše. Po její přední straně k nám pronikne chladný vzduch od severozápadu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Zataženo až oblačno, zpočátku na většině území, postupně místy déšť nebo přeháňky, četnější na horách. Ojediněle mlhy. Nejnižší teploty 8 až 4 °C, na Moravě a na severovýchodě Čech 5 až 1 °C. Mírný jihozápadní až západní vítr 2 až 6 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav nebo slabý vzestup Rozptylové podmínky: většinou dobré Počasí přes den (07-24): Zataženo až oblačno, místy déšť nebo přeháňky, na horách četnější, od severozápadu postupně nad 800 m srážky smíšené nebo sněhové. K večeru od západu ubývání srážek i oblačnosti. Nejvyšší teploty 6 až 10 °C, v 1000 m na horách kolem 4 °C. Během dne od severozápadu ochlazování, večer místy tvorba náledí. Mírný západní až severozápadní vítr 3 až 7 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s bude večer slábnout. Tlaková tendence: mírný až silný vzestup Rozptylové podmínky: většinou dobré

Témata:  počasí déšť

Aktuálně se děje

21. května 2024 9:31

Květen je ve znamení platby daně z nemovitosti. Co dělat, když si vás složenka nenajde?

Přiznání k dani z nemovitých věcí se na jednu nemovitost podává jen jednou, a to v lednu. Daň je pak ve většině případů splatná do konce května. O výši daně se dozvíte skrze složenku, která vám může přijít jak do běžné schránky, nebo do té datové. 

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy