Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a čtvrtek 13. září

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Od severozápadu postoupí nad naše území studená fronta, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):Zpočátku jasno až polojasno, postupně polojasno až oblačno a v Čechách ojediněle přeháňky nebo bouřky. Nejnižší teploty 15 až 11 °C. Slabý proměnlivý vítr do 4 m/s.

Tlaková tendence: setrvalý stav

Počasí přes den (07-24):Polojasno až oblačno. Na severozápadě a během dne postupně i jinde v Čechách až zataženo. Zpočátku ojediněle, během dne místy přeháňky nebo déšť, ojediněle i bouřky. Na Moravě a ve Slezsku přeháňky jen ojediněle. Nejvyšší teploty 24 až 28 °C, na západě a severozápadě Čech 19 až 23 °C, v 1000 m na horách kolem 19 °C, v Krušných horách a Krkonoších kolem 15 °C. Slabý proměnlivý, během dne přechodně mírný severní až severovýchodní vítr 2 až 5 m/s.

Tlaková tendence: slabý vzestup, odpoledne přechodně slabý pokles

Témata:  počasí déšť

Související

Aktuálně se děje

13. května 2026 17:00

29. dubna 2026 10:50

24. dubna 2026 12:49

Nebezpečný toxin v kojenecké výživě. Česko stahuje 120 šarží z trhu

Státní veterinární správa stáhla z českého trhu desítky šarží kojeneckých mléčných výživ z EU kvůli podezření na výskyt toxinu cereulid. Opatření vychází z domácích kontrol i evropského systému RASFF a okamžitě zakazuje další distribuci dotčených výrobků. Spotřebitelům se doporučuje jejich nepoužívání a vrácení v místě nákupu.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy