Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a úterý 4. září

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Počasí u nás bude ovlivňovat tlaková níže nad východní Evropou a její vliv bude slábnout, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):Oblačno až zataženo, místy déšť nebo přeháňky, na jihu a jihozápadě území srážky četnější a zpočátku ojediněle i bouřky. Na severu a severozápadě až polojasno. K ránu ojediněle mlhy. Nejnižší teploty 17 až 13 °C. Slabý proměnlivý vítr do 4 m/s.

Tlaková tendence: setrvalý stav nebo slabý pokles

Počasí přes den (07-24):Oblačno až polojasno, ojediněle déšť nebo přeháňky, na jihu a východě území až zataženo a srážky místy. Ojediněle i bouřky. Ráno ojediněle mlhy. Večer ubývání srážek a oblačnosti. Nejvyšší teploty 22 až 26 °C, na jihu Čech kolem 20 °C, v 1000 m na horách kolem 17 °C, na Šumavě kolem 15 °C. Mírný severní až severovýchodní vítr 2 až 5 m/s.

Tlaková tendence: slabý vzestup nebo setrvalý stav, večer slabý až mírný vzestup

Témata:  počasí déšť

Aktuálně se děje

30. července 2026 13:49

Parkování u obchodních center má svá pravidla. Za chybu hrozí pokuta

Parkoviště u obchodních center a supermarketů bereme jako samozřejmost. Přijedeme, zaparkujeme, nakoupíme a odjedeme. Na první pohled jde o obyčejný prostor, kde „platí zdravý rozum“. Ve skutečnosti však jde o prostor, kde se střetává soukromé vlastnictví, pravidla silničního provozu i ochrana spotřebitele. Právě zde proto mnohdy vznikají nedorozumění a někdy i nepříjemné spory mezi řidiči, provozovateli parkovišť nebo pojišťovnami. 

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy