Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Připravte se na tropické teploty! Předpověď počasí na noc a pondělí 13. srpna

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Před studenou frontou, která začne později odpoledne postupovat z Německa do Čech, k nám bude vrcholit příliv teplého vzduchu od jihu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):Jasno nebo skoro jasno. Nejnižší teploty 15 až 11 °C. Slabý proměnlivý nebo jižní vítr do 4 m/s.

Tlaková tendence: slabý poklesPočasí přes den (07-24):Skoro jasno až polojasno. Později odpoledne a večer v Čechách od západu přibývání oblačnosti a místy přeháňky nebo bouřky, ojediněle i silné. Nejvyšší teploty 30 až 34 °C, v 1000 m na horách kolem 23 °C. Slabý, postupně mírný jižní vítr 2 až 6 m/s se bude později odpoledne a večer v Čechách měnit na západní a v bouřkách přechodně zesílí.

Tlaková tendence: slabý až mírný pokles, večer v Čechách mírnývzestup

Témata:  počasí Nealko nápoje

Související

Aktuálně se děje

3. července 2025 14:26

26. června 2025 11:13

22. června 2025 5:34

USA zaútočily na Írán: Podnikli jsme útok na tři jaderné provozy v Íránu, řekl Trump

Spojené státy zaútočily na tři klíčová íránská jaderná zařízení – Fordo, Natanz a Isfahán. Podle amerického prezidenta Donalda Trumpa šlo o „velmi úspěšný útok“. Írán útoky potvrdil a pohrozil odvetou, zatímco Húsiové varují, že USA „ponesou následky“. Region stojí na pokraji nové eskalace. Zprávy potvrdil server CNN a další americké zpravodajské servery.

Zdroj: Radek Novotný

Další zprávy