Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a úterý 26. června

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Vliv okraje tlakové výše, která se bude přesouvat z Britských ostrovů nad Skandinávii, bude slábnout. Počasí u nás ovlivní tlaková níže ve vyšších vrstvách atmosféry nad Polskem, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):Polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. K ránu ojediněle mlhy. Nejnižší teploty 12 až 8 °C. Slabý severozápadní až severní vítr do 3 m/s nebo klidno.

Tlaková tendence: setrvalý stav nebo slabý vzestup

Počasí přes den (07-24):Polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky, ve východní polovině území postupně až zataženo a na většině území přeháňky, ojediněle bouřky. Nejvyšší teploty 19 až 23 °C, v 1000 m na horách kolem 14 °C. Slabý, během dne mírný severozápadní až severní vítr 2 až 6 m/s.

Tlaková tendence: slabý pokles, večer slabý vzestup

Témata:  počasí

Související

Aktuálně se děje

10. června 2026 16:15

Radost bez bariér. Děti z Klokánku mohou znovu zdarma využívat pražské bazény

Hlavní město pokračuje v dlouhodobé podpoře dětí z Fondu ohrožených dětí (FOD) Klokánek. Díky spolupráci s městskou společností Trade Centre Praha, a.s. (TCP), která mimo jiné spravuje a provozuje Aquacentrum Šutka, Hloubětínský bazén a bazén na Strahově, byly dětem prodlouženy čipy umožňující bezplatný vstup do těchto areálů.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy