Předpověď počasí na noc a čtvrtek 28. prosince

Počasí u nás začne během dne ovlivňovat zvlněná studená fronta od severozápadu. Před ní k nám bude proudit teplý vzduch od jihozápadu, informuje ČHMÚ.

Ilustrační fotografie
reklama

Počasí v noci (22-07):
Oblačno až polojasno, postupně místy až jasno. Zejména na Moravě a postupně i na severu Čech místy mlhy, i mrznoucí nebo zataženo nízkou oblačnosti. Nejnižší teploty +1 až -3 °C, při silnějším větru kolem +3 °C. Slabý proměnlivý vítr do 4 m/s, místy mírný jižní až jihozápadní a ve Slezsku až čerstvý vítr 5 až 9 m/s, s nárazy kolem 15 m/s.

Tlaková tendence: slabý pokles

Rozptylové podmínky: dobré, při slabém větru mírně nepříznivé


Počasí přes den (07-24):
Jasno až polojasno, zpočátku zejména na Moravě a severu Čech místy mlhy i mrznoucí nebo zataženo nízkou oblačnosti. Během dne od severozápadu přibývání frontální oblačnosti a zejména v severozápadní polovině území místy déšť nebo přeháňky. Nejvyšší teploty 4 až 8 °C, v Čechách a ve Slezsku místy kolem 10 °C, v 1000 m na horách kolem 2 °C, na Šumavě až 6 °C. Většinou mírný jižní až jihozápadní vítr 2 až 6 m/s, ve Slezsku zpočátku místy čerstvý 4 až 8 m/s s nárazy kolem 15 m/s a na Moravě a severovýchodě Čech vítr slabý proměnlivý do 4 m/s.


Tlaková tendence: slabý pokles

Rozptylové podmínky: dobré, při slabém větru místy mírně nepříznivé

Témata: počasí | zima | MoneyMAG.cz

Doporučujeme

Související:

Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky