Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Ve středu padl ve Sportce Jackpot, hráč získal přes 39 milionů korun

Praha - Ve 28. týdnu při středečním tahu Sportky padl další letošní Jackpot, tentokrát si hráč, který vyhrál I. pořadí ve 2. tahu s bonusem, odnese ze Sazky částku převyšující 39 miliónů korun. Informovala o tom ve čtvrtek mluvčí loterijní společnosti Sazka Lenka Tichá.

"Přestože je Sazka v insolvenčním řízení a v rámci vyhlášeného konkurzu ji řídí insolvenční správce Josef Cupka a jeho manažerský tým, společnost je připravena výhru vyplatit v plné výši a samozřejmě také v zákonné lhůtě," uvedla Tichá.

Poslední velký Jackpot ve výši přes 67 miliónů korun Sazka vyplatila na konci června.

Letos už bylo jen v rámci Jackpotů ve Sportce vyplaceno na výhrách 284 703 216 korun.

Nejvyšší výhra v nejoblíbenější české loterii padla letos na začátku ledna, výherce si odnesl 103 412 732 korun.

Témata:  sazka

Související

Aktuálně se děje

24. dubna 2026 12:06

20. dubna 2026 12:46

JMHZ se stabilizoval, firmy odeslaly stovky tisíc podání

Systém Jednotného měsíčního hlášení zaměstnavatele (JMHZ) je po zhruba třech týdnech ostrého provozu technicky stabilní. Podle Ministerstva práce a sociálních věcí zvládá obsluhovat jednotky tisíc uživatelů současně a pokračuje intenzivní komunikace se zaměstnavateli i dodavateli mzdových systémů.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy