Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a pondělí 25. listopadu

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Nad střední Evropou se bude udržovat v nevýrazném tlakovém poli teplejší vzduch, zejména ve vyšších vrstvách atmosfér, informuje ČHMÚ.

Převážně zataženo nízkou oblačností, v Čechách ojediněle mlhy a mrholení. Zpočátku ve východní polovině, postupně jen na východě Moravy a ve Slezsku a také na horách většinou polojasno až jasno, jinde zmenšená oblačnost jen ojediněle. Nejvyšší teploty 4 až 8 °C, na východě při slunečním svitu 8 až 12 °C, v 1000 m na horách kolem 5 °C, na Šumavě kolem 8 °C. Mírný jihovýchodní až jižní vítr 2 až 6 m/s, v jihozápadní polovině Čech a na severovýchodě vítr jen slabý do 3 m/s nebo klidno. Tlaková tendence: setrvalý stav Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé, ve východních Čechách a na Moravě většinou dobré

Témata:  počasí podzim

Aktuálně se děje

21. června 2024 10:11

17. června 2024 9:56

14. června 2024 16:04

Vláda chce do vesmíru poslat českého astronauta, za 1,5 miliardy korun. Přitom říká, že veřejné finance jsou v rozvratu

Téměř po půl století Česko zřejmě vyšle do vesmíru svého člověka. Po Vladimíru Remkovi se má stát druhým Čechem v kosmu armádní stíhací pilot Aleš Svoboda. Nabídku na uskutečnění nákladné cesty dostala vláda už minulý rok. Tehdy však odmítla. Podle nynějších slov ministra dopravy Martina Kupky se více než miliardová investice mnohonásobně vrátí.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy