Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a čtvrtek 4. července

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Počasí u nás bude nadále ovlivňovat tlaková níže nad Skandinávií, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):

Zataženo až oblačno, zejména na Moravě a ve Slezsku až polojasno a ojediněle mlhy. V Čechách od západu postupně na většině území déšť nebo přeháňky a postupně ubývání srážek. Na Moravě srážky až k ránu a jen ojediněle. Nejnižší teploty 13 až 9 °C. Slabý proměnlivý, v Čechách k ránu většinou mírný západní až jihozápadní vítr 2 až 5 m/s.

Tlaková tendence: slabý vzestup


Počasí přes den (07-24):

Většinou oblačno, ojediněle, k večeru v Čechách od severozápadu přechodně místy přeháňky. Později ubývání oblačnosti. Nejvyšší teploty 18 až 22 °C, v nížinách až 24 °C, v 1000 m na horách kolem 14 °C. Mírný západní až jihozápadní vítr 3 až 7 m/s bude večer slábnout.


Tlaková tendence: setrvalý stav nebo slabý vzestup

Témata:  počasí mraky

Aktuálně se děje

17. července 2024 15:29

15. července 2024 10:41

Český Green Deal je tu. Fialova vláda ho chce schválit nyní v čase dovolených. Jen pohonné hmoty kvůli němu mají zdražit o 10 Kč/l

V příštím týdnu má Fialova vláda na programu projednání opravdové „bomby“, totiž české verze Green Dealu. Ne náhodou během dovolených. Veřejnost má přes léto na starosti jiné, příjemnější věci. Ostatně balíček EU s názvem „Fit for 55“, klíčová složka celounijního Green Dealu, se před třemi lety schvaloval raději také během prázdnin.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy