Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Mediální skupina INCORP po letech končí se zpravodajstvím ČTK

mediální skupina INCORP
mediální skupina INCORP
Foto: INCORP images

Vydavatelství a mediální skupina INCORP provozující na tuzemském trhu několik zpravodajských serverů po mnohaleté spolupráci vypovědělo smlouvu s Českou tiskovou agenturou. Po uplynutí výpovědní lhůty tak již nebude nadále přebírat její obsah.

Společnost INCORP a.s. k výpovědi vzájemné spolupráce dovedla řada faktorů, mezi nimi například postoj tuzemských iniciativ, které se z blíže nespecifikovaných důvodů vyhraňují proti zpravodajským serverům využívajícím větší množství ČTK obsahu. Vydavatelství tento postoj považuje za poškozující a diskriminační.

V dalších letech namísto neefektivních plateb za licenční zpravodajství ČTK investuje společnost ušetřené prostředky do posílení svých vlastních redakcí a do rozšíření unikátního autorského obsahu.

Stálí čtenáři společností provozovaných zpravodajských serverů ale nebudou ochuzeni ani o stávající zpravodajství monitorující to nejdůležitějšího, co se udá doma i ve světě.

Témata:  mediální skupina INCORP ČTK

Aktuálně se děje

17. června 2024 9:56

14. června 2024 9:44

13. června 2024 17:27

Cenové rozdíly nemovitostí jsou čím dál tím vyšší. Roli hraje i několik kilometrů

Ceny nemovitostí se stále mění. Čím dál větší roli hraje lokalita. Rozdíl v cenách je patrný i u nemovitostí vzdálených jen pár kilometrů od sebe. Zatímco v žádaných lokalitách jsou nemovitosti na lehce růstové trajektorii, u méně žádaných lokalit jsou na tom ceny právě naopak. V realitách platí mantra: “Lokalita, lokalita, lokalita.“

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy