Léto se rozloučí ve velkém stylu. Předpověď počasí na sobotu a neděli

Nad střední Evropou se bude v oblasti vyššího tlaku vzduchu postupně rozpadat studená fronta. Oblast vyššího tlaku vzduchu se o víkendu přesune k severovýchodu a po její zadní straně k nám bude proudit teplý vzduch od jihozápadu. Během neděle a pondělí bude přes střední Evropu postupovat k východu zvlněná studená fronta, informuje ČHMÚ.

Ilustrační fotografie
reklama

Předpověď na sobotu:
Jasno až polojasno, při přechodně zvětšené oblačnosti ojediněle přeháňky nebo i bouřka. Ráno ojediněle mlhy nebo nízká oblačnost, zejména v Čechách. Nejnižší noční teploty 18 až 14 °C. Nejvyšší denní teploty 28 až 32 °C. Slabý, během dne mírný jihovýchodní až východní vítr 2 až 5 m/s.

Předpověď na neděli:
Jasno až polojasno, odpoledne místy až oblačno a v Čechách místy, jinde jen ojediněle přeháňky nebo bouřky. Večer v Čechách od západu až zataženo a srážky četnější. Nejnižší noční teploty 18 až 14 °C. Nejvyšší denní teploty 29 až 33 °C. Slabý, během dne mírný jižní až jihozápadní vítr 2 až 6 m/s v bouřkách přechodně zesílí a večer se bude v Čechách měnit na západní až severozápadní.

Témata: počasí | léto | ženy | MoneyMAG.cz

Doporučujeme

Související:

Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky