Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a neděli 27. května

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Kolem tlakové výše nad severní a severovýchodní Evropou k nám bude proudit velmi teplý vzduch od jihovýchodu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):Jasno nebo skoro jasno. K ránu ojediněle mlhy. Nejnižší teploty 13 až 9 °C. Slabý proměnlivý vítr do 3 m/s.

Tlaková tendence: setrvalý stavPočasí přes den (07-24):Jasno až polojasno, ráno ojediněle mlhy. Odpoledne při přechodně zvětšené oblačnosti, zejména na horách, ojediněle přeháňky nebo i bouřky. Nejvyšší teploty 25 až 29 °C, zejména v Polabí až 31 °C, v 1000 m na horách kolem 20 °C. Slabý proměnlivý, během dne mírný východní vítr 2 až 6 m/s.

Tlaková tendence: slabý až mírný pokles

Témata:  počasí Koupaliště

Aktuálně se děje

17. července 2024 15:29

15. července 2024 10:41

Český Green Deal je tu. Fialova vláda ho chce schválit nyní v čase dovolených. Jen pohonné hmoty kvůli němu mají zdražit o 10 Kč/l

V příštím týdnu má Fialova vláda na programu projednání opravdové „bomby“, totiž české verze Green Dealu. Ne náhodou během dovolených. Veřejnost má přes léto na starosti jiné, příjemnější věci. Ostatně balíček EU s názvem „Fit for 55“, klíčová složka celounijního Green Dealu, se před třemi lety schvaloval raději také během prázdnin.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy