Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a úterý 20. února

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Vliv tlakové výše nad východní Evropou zeslábne a počasí u nás začne částečně ovlivňovat tlaková níže se středem nad Itálií, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):Oblačno až zataženo, na východě až polojasno a ojediněle mrznoucí mlhy. K ránu na jihu ojediněle sněžení. Nejnižší teploty -2 až -6 °C, na severovýchodě místy kolem -8 °C. Slabý proměnlivý nebo jihovýchodní vítr do 4 m/s.

Tlaková tendence: slabý pokles

Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé až nepříznivé

Počasí přes den (07-24):Zataženo až oblačno, na jihozápadě a jihu místy se sněžením. K večeru od severovýchodu místy polojasno. Nejvyšší teploty -1 až +3 °C. Slabý, postupně mírný východní až severovýchodní vítr 2 až 6 m/s.

Tlaková tendence: setrvalý stav, večer mírný vzestup

Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé, během dne přechodně dobré

Témata:  počasí

Související

Aktuálně se děje

13. ledna 2026 18:19

5. ledna 2026 9:50

Předpověď počasí na noc a úterý 6. ledna. Teploty mohou klesnout až k −14 °C

Úterní počasí nabídne výrazně zimní ráz. Noc bude jasná až polojasná a mrazivá, teploty mohou klesnout až k −14 °C. Přes den zůstane pod nulou, ráno s menší oblačností, během dne však mraků přibude, informuje ČHMÚ.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy