Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V Karlovarském kraji sněží, silnice mohou i namrzat

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

V Karlovarském kraji od dnešního rána sněží, a to i v nižších polohách kolem 400 metrů nad mořem.

Teploty brzy ráno klesly pod nulu. V Krušných horách začalo sněžit už o víkendu, na Božím Daru a Klínovci napadlo několik centimetrů sněhu.

Podle předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu by sněžení mělo přes den přetrvat zejména v polohách nad 900 metrů nad mořem. Oblačnost začne ubývat až k večeru. Teploty by přes den na horách měly dosáhnout maximálně pěti stupňů, v nižších polohách do deseti stupňů Celsia.

Témata:  sníh silnice, dálnice počasí

Aktuálně se děje

27. července 2026 15:43

Trumpova nová cla českou ekonomiku neochromí. Problémem je jejich trvalost

Nová americká cla, která administrativa prezidenta Donalda Trumpa zdůvodňuje nedostatečným postupem obchodních partnerů proti zboží vyráběnému nucenou prací, představují z hlediska české ekonomiky další nepříznivý zásah do mezinárodního obchodu. Nejde však o šok, jenž by měl české hospodářství bezprostředně zásadněji poškodit. Evropská unie bude patřit do skupiny ekonomik zatížených desetiprocentní sazbou, zatímco země, které podle Washingtonu nemají odpovídající zákaz dovozu výrobků vznikajících nucenou prací, čelí sazbě 12,5 procenta.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy