Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a úterý 29. listopadu

ilustrační fotografie
ilustrační fotografie
Foto: Michael Zelinka / INCORP images

Počasí u nás bude nadále ovlivňovat okraj mohutné tlakové výše nad severovýchodní Evropou. Zároveň k nám bude částečně zasahovat brázda nízkého tlaku vzduchu od západu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):Převážně zataženo, ojediněle mlhy, i mrznoucí. Ojediněle, na západě postupně místy mrholení, i mrznoucí, nebo slabé sněžení. Na východě přechodně místy polojasno. Nejnižší teploty +3 až -1 °C, na východě při zmenšené oblačnosti kolem -3 °C. Slabý jihovýchodní vítr 1 až 4 m/s, zejména na Českomoravské vrchovině a jižní Moravě vítr mírný 2 až 6 m/s.

Tlaková tendence: setrvalý stav nebo slabý vzestup

Rozptylové podmínky: v západní polovině Čech mírně nepříznivé, jinde většinou dobré

Počasí přes den (07-24):Převážně zataženo, ojediněle mlhy. Na západě místy, jinde ojediněle mrholení nebo slabé sněžení. Zejména na východě přechodně místy polojasno. Nejvyšší teploty 1 až 5 °C, v 1000 m na horách kolem 0 °C. Slabý jihovýchodní vítr 1 až 4 m/s, zejména na Českomoravské vrchovině a jižní Moravě vítr mírný 2 až 6 m/s.

Tlaková tendence: slabý až mírný vzestup

Rozptylové podmínky: v západní polovině Čech mírně nepříznivé, jinde většinou dobré

Témata:  počasí mlha

Související

Aktuálně se děje

5. června 2026 16:48

IČO, Airbnb i Revolut pod lupou. Na co si dát pozor při daňové kontrole v roce 2026

Daňové kontroly u OSVČ a malých firem se v roce 2026 dál přesouvají k automatizované analýze dat a detailnějšímu sledování digitálních transakcí. Finanční správa se zaměřuje na IČO, auta v podnikání, home office, digitální ekonomiku i fintech služby jako Revolut, zejména tam, kde se mísí osobní a firemní finance.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy