Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a pátek 23. března

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Nad naším územím se bude rozpadat okluzní fronta, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):Oblačno až zataženo, na východě většinou polojasno. Ojediněle, v Čechách místy, zejména na horách, sněžení. Zpočátku v polohách pod 400 m srážky smíšené. Ojediněle mlhy, i mrznoucí. Nejnižší teploty 0 až -4 °C, ojediněle tvorba náledí, na východě až -6 °C. Slabý jihozápadní až západní vítr 1 až 4 m/s.

Tlaková tendence: slabý pokles

Rozptylové podmínky: dobré, místy mírně nepříznivé

Počasí přes den (07-24):Zataženo až oblačno, zpočátku na východě i polojasno. Místy, na východě ojediněle, sněžení. Během dne pod 500 m srážky smíšené nebo dešťové. Později odpoledne a večer ustávání srážek a částečné ubývání oblačnosti. Nejvyšší teploty 4 až 8 °C. Slabý západní, postupně severozápadní vítr 1 až 4 m/s.

Tlaková tendence: slabý pokles

Rozptylové podmínky: většinou dobré

Témata:  počasí

Související

Aktuálně se děje

31. března 2026 9:46

23. března 2026 13:03

20. března 2026 12:40

18. března 2026 18:55

Rodičovský příspěvek má růst. Nově až 400 tisíc, návrh už je na stole

Ministr práce a sociálních věcí Aleš Juchelka navrhl zvýšení celkové částky rodičovského příspěvku. Nově by měl činit 400 000 korun. U dvojčat nebo vícerčat by se částka zvýšila na 800 000 korun. Navýšení se bude týkat dětí narozených po 1. lednu 2027. Návrh nyní míří do meziresortního připomínkového řízení.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy