Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a sobotu 10. března

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Přes naše území přejde k severovýchodu teplá fronta a za ní k nám začne od jihozápadu po přední straně hluboké tlakové níže nad východním Atlantikem proudit teplý vzduch, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):Oblačno až zataženo, zpočátku na severovýchodě místy polojasno. V Čechách od západu místy déšť. K ránu ojediněle mlhy. Nejnižší teploty +3 až -1 °C. Slabý jižní až jihovýchodní vítr 1 až 4 m/s.

Tlaková tendence: slabý pokles

Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé

Počasí přes den (07-24):Oblačno až zataženo. Na severu a severozápadě místy, jinde jen ojediněle občasný déšť. Večer částečné ubývání oblačnosti. Nejvyšší teploty 9 až 13 °C. Slabý jižní až jihovýchodní vítr 1 až 4 m/s.

Tlaková tendence: slabý pokles, později setrvalý stav

Rozptylové podmínky: zpočátku mírně nepříznivé, postupně dobré

Témata:  počasí

Související

Aktuálně se děje

25. května 2026 11:20

Zájem o Dluhopisy Republiky přesáhl očekávání ministerstva

Stačil týden a objednávky Dluhopisů Republiky přesáhly plánovaných 20 miliard korun. Ministerstvo financí rovnou oznámilo navýšení emise. Na první pohled to vypadá jako jasný hit. Úrok přes čtyři procenta, daňové osvobození, stát jako dlužník... Konzervativní investor má důvod zpozornět, zda je to i pro něj vhodný produkt. A tady je dobré si říct, že u investic většinou neškodí samotný produkt, ale špatný důvod, proč si ho člověk koupí. Může jich být hned několik.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy