Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

HBO Go zvyšuje cenu. Rozšíří nabídku filmů i seriálů

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Služba pro stahování filmů HBO Go od konce listopadu zdraží o 30 korun na 159 korun měsíčně. Důvodem je rozšíření nabídky filmů i seriálů z vlastní produkce. Firma to uvedla v oznámení zákazníkům.

Největší konkurent, americký Netflix, nedávno spustil českou lokalizaci webu včetně nabídky snímků s českým překladem. Měsíčně jeho služba vyjde na 199 korun.

"Důvodem zvýšení ceny (HBO Go) je neustále rostoucí zájem zákazníků po novém a exkluzivním obsahu. Rozhodli jsme se výrazně navýšit nabídku originální produkce z USA (Černobyl, Watchmen, Jeho temné esence) i řadu seriálů původem z Evropy (pokračování snímku Wataha, Umre a nové špionážní drama Bez vědomí z české produkce, které má premiéru 17. listopadu)," uvedla firma.

Služba HBO Go při uvedení na český trh původně stála 199 korun, poté zlevnila na 129 Kč. Je dostupná na počítačích, chytrých telefonech, tabletech, Samsung Smart TV, PlayStationu, Apple TV či zařízení Chromecast. Počet odběratelů firma neuvedla.

Témata:  HBO filmy televize, rádio

Aktuálně se děje

12. července 2024 20:18

11. července 2024 4:30

Oscarový herec George Clooney vyzval demokraty, ať vymění Bidena

Oscarový herec a významný sponzor americké Demokratické strany George Clooney ve středu vyzval prezidenta Joea Bidena k ukončení jeho volební kampaně. V článku pro New York Times Clooney také apeloval na ostatní představitele strany, aby na srpnovém zasedání vybrali jiného kandidáta.

Zdroj: Julie Jarošová

Další zprávy