Olympijské Raškovky jsou podruhé vyprodané

Česká outdoorová společnost ALPINE PRO během vánočních svátků dovyráběla na přání Českého olympijského výboru desítky tisíc čepic Raškovka. I druhou várku legendárních čepic se podařilo vyprodat, a to během necelých dvou týdnů.

Diskuse: 0

Olympijská Raškovka
reklama
Krampol se raduje! Jeho žena už nebude ležet doma - anotační obrázek
Krampol se raduje! Jeho žena už nebude ležet doma

Raškovky jsou vyprodané z 95 %. V prodejní síti ALPINE PRO i na Olympijských festivalech v Brně a Ostravě si zákazníci mohou zakoupit už jen menší velikost S za sníženou cenu 299 Kč. „Výrobu dalších Raškovek neplánujeme. Velký zájem nás příjemně potěšil a mrzí nás, že nevyhovíme všem českým fanouškům. Olympijské kolekce vyrábíme vždy v limitovaných edicích, a i díky tomu je zboží na trhu exkluzivní,“ uvedl marketingový ředitel ALPINE PRO Jan Došlý. Fanoušci ale nemusí zoufat. Celkem bylo vyrobeno více než 200 tisíc kusů olympijské kolekce, což je nejvyšší množství za celou spolupráci s ČOV. Stále jsou k dispozici další artikly z olympijské kolekce jako například batohy či trička.

Olympijských čepic bylo vyrobeno několik desítek tisíc kusů. Velký zájem o ně před Vánoci projevily i nadnárodní společnosti, které je darovaly jako vánoční dárky.

Legendární Raškovka se stala hitem letošní zimy. Čepice nosí lidé ve městech i na horách. V Raškovkách závodily i stovky lyžařů na Jizerské padesátce. Přímo v dějišti olympijských her v Pchjongčchangu čepice také velmi zaujaly, například při čtvrtfinále hokejového turnaje si je američtí fanoušci chtěli vyměňovat s těmi českými. „Z brněnského olympijského parku máme skvělé ohlasy. Raškovky chtějí všichni návštěvníci, kteří je ještě nemají. V obchodě na Výstavišti si ji koupil například i Jakub Flejšar, trenér Evy Samkové. Je to skvělá pocta legendárnímu skokanovi na lyžích Jiřímu Raškovi, prvnímu československému vítězi zimních olympijských her, a zároveň fantastický prvek národní sounáležitosti,“ řekl Tibor Alföldi, ředitel komunikace ČOV. Raškovka se dokonce už draží i na Aukru a její vydražená cena několikanásobně přesahuje tu pořizovací. „Milou perličkou pro nás byli zákazníci s příjmením Raška a Rašková, které jsme touto čepicí určitě moc potěšili. Velký úspěch měly u našich zákazníků i bílé olympijské bundy se zlatou podšívkou a dámské pletené čepice, které se také vyprodaly,“ dodal Došlý.

Olympijská kolekce zaujala i v zahraničí. Raškovky i olympijské bundy s nápisem Czech Republic jsme dodávali i do australské Canberry, USA, Německa, Anglie i Polska. „Jsme rádi, že se kolekci velmi daří. Nejvíce nás ale potěšil úspěch Ester Ledecké, který všem umožnil otočit bundy na zlatou podšívku, a věříme, že to snad nebylo naposledy, a ještě alespoň jednou tam zlatá medaile cinkne,“ dodal Došlý.

Diskuze: Olympijské Raškovky jsou podruhé vyprodané

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Doporučujeme

Jízda na kole je pro muže velmi nebezpečná, varují vědci

18.03.2018 11:52 Aktualizováno Britská studie několika tisíc cyklistů zjistila, že muži, kteří pravidelně jezdí na kole, mají šestkrát větší pravděpodobnost, že onemocní rakovinou prostaty.

Nedostatek kvalitních zubařů, protézy za 90 tisíc! U…

17.03.2018 17:52 Ve čtvrtek se v pořadu Máte slovo Michaely Jílkové řešil problém nedostatku zubních lékařů. Ačkoliv jich máme podle statistických údajů více, než je potřeba, tak v některých regionech buď chybí,…

Předpověď počasí na noc a neděli 18. března

17.03.2018 17:03 Mezi tlakovou níží nad Itálií a Balkánským poloostrovem a tlakovou výší nad jižní Skandinávií k nám bude proudit velmi studený vzduch od severovýchodu, informuje ČHMÚ.

Bojíte se vysokého účtu za teplo? Zvýšení záloh není…

17.03.2018 10:41 Zima se stále nevzdává a nutí české domácnosti více topit. O přeplatcích nebo nedoplatcích za vytápění rozhoduje především spotřeba energií, počasí a také výše zálohových plateb. Jak teplem šetřit a…

Související:

reklama

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Zobrazit: mobil | klasicky