DISKUZE K ČLÁNKU Energetičtí šmejdi a neférové online seznamky řádí v Česku

Spotřebitelská poradna dTestu ročně vyřídí desítky tisíc dotazů a stížností. Nejde však jen o bezplatnou pomoc spotřebitelům. Poradna také umožňuje získat přehled o vývoji spotřebitelských potíží, následně na ně reagovat a podnikat potřebné právní kroky i upozorňovat širokou veřejnost na možná rizika.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • pav.

  pav.

  109.81.208.XXX
  Některé podnikatelské subjekty a jednotlivci lehce přejímají pokřivenou morálku z bruselského ústředí EU. Obětí je náš občan. Lidé produkující podvodné projekty, okrádající, paraziti a další škůdci jsou v současnosti váženými občany a po vzoru Bruselu a Berlína je voláno po dovozu parazitů do ČR, a to v maximálním počtu. Lidé podporující politiku EU jsou sofistikovanější podporovatelé šmejdů. Naše tradice a morální hodnoty jsou postupně likvidovány pod útlakem Bruselu.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky