DISKUZE K ČLÁNKU Důchodci mají vážný problém. Ve společnosti se o něm nemluví

Stáří s sebou kromě pozitiv přináší i řadu negativ. Jedním z nich jsou penze a jejich výše, ani peníze ale nejsou cennější než zdraví. A právě to je u seniorů podlomeno více, než se zdá. Ukazuje se totiž, téměř polovina starších lidí je zdravotně postižených.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • pav.

  pav.

  109.81.208.XXX
  Modelový příklad z reálu - důchodce se starobním důchodem 7230 Kč, invalidita druhého stupně, vředová choroba, ischemická choroba srdeční, systolická dysfunkce srdce, nahluchlý atd., takže nemůže vybírat jídlo z popelnice a ani nemůže spát venku, protože má totálně rozvrácený termoregulační režim těla. Za bydlení dává 4 tisíce a za léky měsíčně tisíc atd. Nárok na nějaký přídavek nemá, protože nepatří mezi privilegované ukřičené menšiny. A teď babo raď. Navíc lidé s extrémně nízkými důchody dostávají nejméně přidáno. Ti, co se topí v penězích, dostávají nejvíce přidáno. Sociální systém je zdeformovaný a generující nové šiky bezdomovců.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky