DISKUZE K ČLÁNKU Počasí do konce srpna? Tropy, pak tragédie

Česko si během července užije ještě několik tropických dní. Srpen už na ně ale příliš bohatý nebude, opět se ochladí, a tentokrát nadobro.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Jarmila Š. (Hlasoval 1 člověk) 16.07.2019 18:19
Není těch tragédií nějak moc?? Byly a budou vždy,… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Jarmila Š.

  Jarmila Š.

  90.181.27.XXX
  Není těch tragédií nějak moc?? Byly a budou vždy, akorát ta voda, to je tragické, to je fakt, nehody řidičů-jezdí jako šílenci, závory po r. 89 zrušily, proč? Něco nejde nám do hlavy, silnice, samá díra, kde jsou peníze na opravy? Ekoteroristi se mohou po s rat k vůli syslům, bobři ničí krásné zahrady a jsou chráněni, divočáci se producírují po městech, myslivci za to mají peníze a je jich více a více, divocí holubi jsou málem chráněni, střílejte je, s...ou na krásné památky, zelení by se měli postřílet, zdržují opravy silnic, vše, Babiš řepkou ničí půdu, zemědělci taky i kukuřice ničí půdu, mají za to více peněz, komouši rozorali remízky, koroptve, křepelky jsou na vyhynutí, to je turecké hospodářství, lidi budou demonstrovat za kraviny, můj mozek to nechápe, všude haly, půda pryč,naši vládci se hádají k vůli ministrům, jsou na hlavičku?? A N O. 09

  + 1 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky