DISKUZE K ČLÁNKU

Letušky prozradily tajemství. Některé nápoje si raději v letadle nedávejte

Letušky a stevardi se musí za letu vypořádat se spoustou problémů a zdánlivě nevinná prosba jim pokazí pečlivě nacvičený rytmus obsluhování cestujících.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Prófa

  Prófa

  147.231.30.XXX
  Tak nevím, letá taky jako cesťák už nějakej ten pátek (více než 50 let). Dříve se mi zdálo, že v letadlech jsou hodně pohodlná sedadla s dostatkem prostoru. Poprvé jsme měl problém s místem v andule (AN 24) Balkánu a Jaku 40 ČSA. To bylo někdy koncem 70. nebo na začátku 80 let. Zda to bylo zpočátku mojí velikostí (dítě) ne později podváhou 65 kg. Dnes při 185 cm a 95 kg. váhy se mi zdají všechna sedadla úzká, prosezená, bez prostoru na nohy a to někdy v "byznysu" (!). O kvalitě stravě raději nemluvím. Většina jídel (vlastně žrádel) není k žrádlu (jídlu). S pitím je to takové, že pivko je obvykle v pikslované třetince a nealko bývá tak dvoudecka. Dost často vám ani nedolejou. Čaj, kafé víno raději neriskuji. Ale polejt nebo pokecat jídlem, díky sardinkovému uspořádání, je při trochu nepozornosti běžné a nemusí to pivko pikslované nebo sycená kola apod. (ta často je vyčpělá). Díky silným ekonomickým motorů, pevnější konstrukci a obchodně ekonomickým zájmům je možno z éra udělat konzervu na sardinky, aniž by s výjimkou stavu nouze, byla ohrožena bezpečnost cestujících

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
reklama

Fokus

Aktuálně

Doporučujeme

Zobrazit: mobil | klasicky