DISKUZE K ČLÁNKU Je vám trapné koupit si něco pro sebe? Podle odborníků jste nemocní

Jsou pravým opakem osob trpících nutkavým problémovým nakupováním. Někteří lidé mají problém s tím, aby si přiznali právo vynaložit vlastní peníze na to, aby si udělali radost. Tento postoj v sobě skrývá tendenci k ponižování vlastní osoby a často svědčí o intenzivní potřebě bezpečí.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • vera

  vera

  185.67.188.XXX
  Není mi trapné koupit si něco nového na sebe. A není mi trapné ani to, že mnohdy na to nemám. Nemám tendenci ponižovat vlastní osobu a nemám potřebu dělat si radost tím, že si koupím kus oblečení za cenu, která převyšuje moje finanční možnosti. Vy si vážně myslíte, že jsem duševně chorá? Já znám opačné případy a skončily na psychiatrii.https://moneymag.cz/magazin/10293-je-vam-trapne-koupit-si-neco-pro-sebe-podle-odborniku-jste-nemocni/forum#

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky