Jak vypnout Adblock?

Co to ten Adblock je?
Adblock nebo Adblock Plus (jsou 2 verze) je rozšíření (plugin), které vám v prohlížeči blokuje reklamy, ale příjmy z reklam jsou náš jediný zisk. Máme spoustu výdajů – musíme platit web a také chceme odměňovat naše členy týmu, proto vás prosíme abyste vypnuli váš Adblock.

Jak poznáte, že máte Adblock nainstalovaný v prohlížeči?
Ve vašem prohlížeči vpravo nahoře hned vedle vypnutí prohlížeče se může nacházet červený šestiúhelník jako je na fotografii níže. Pokud se tam nachází, tak máte nainstalovaný Adblock, který blokuje reklamy.

Jak mám vypnout Adblock?
Jak již bylo zmíněno jsou 2 verze tohoto rozšíření, takže záleží jakou verzi používáte. My si první ukážeme jak vypnout Adblock Plus.
Při této operaci musíte být na naší stránce!
Klikneme na šestiúhelník, který máme vpravo nahoře v prohlížeči a poté klikneme na „Povoleno na této stránce“, což se nám změní na „Zakázano na této stránce“. Viz obrázek níže. Teď máte Adblock Plus vypnutý pouze na naší stránce.
Děkujeme, že nás podporujete! 

Pokud nám šestiúhelník zešedne, tak to znamená, že máme Adblock pro tento web vypnutý.
Teď si ukážeme jak vypnout „obyčejný“ Adblock.
Při této operaci musíte být na naší stránce!
Najdeme červený šestiúhelník, který máme v prohlížeči úplně nahoře vpravo a klikneme na něj. Dále klikneme na „Nespouštět na stránkách na této doméně“. Viz obrázek Zobrazí se nám tato tabulka, kterou potvrdíme tlačítkem „Uložit“.


Následně nám červený šestiúhelník, který máme v prohlížeči vpravo nahoře zezelenal, což znamená, že na našich stránkách je Adblock vypnutý.
Děkujeme, že nás podporujete!

Pokud je šestiúhelník vpravo nahoře zelený, tak jsme úspěšně Adblock vypnuli.

Všem, kteří si Adblock (nebo Adblock Plus) vypnou pro naše stránky děkujeme a vážíme si toho. Podporujete nás v další práci.
Na oplátku si budete moct v poklidu přečíst různé zajímavé články, tkeré pro Vás chystáme a píšeme.

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky