DISKUZE K ČLÁNKU Němci se bojí budoucnosti. Bohatší lidé utíkají ze země

Podle významného německého deníku Die Welt roste v zemi počet lidí ze střední třídy, kteří uvažují o emigraci z Německa. Důvodem jsou hlavně obavy z budoucnosti. Kromě dopadů vládní imigrační politiky na celý sociální a zejména důchodový systém se bojí také ekonomických důsledků překotného odstavování nejen jaderných, ale i uhelných elektráren.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: všechny podle vláken všechny podle času

 • Ivo Patta

  Ivo Patta

  85.71.189.XXX
  Žádný problém, dát do pořádku sociální a důchodový systém a tím zvýšit u PRACUJÍCÍ populace úhrnný koeficient plodnosti na 2,1 dítěte/ženu a to TRVALE. Nabízel jsem to západoevropským politikům včetně A. Merkel, již v roce 2008. Odpověděl mi jen přičinlivý úředníček Mr. R. Smith ze sídla ministerského předsedy 10 Downing street, London (více v článku "Podporují evropští politici genocidu národů, kterým vládnou?").

  + 1 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky