DISKUZE K ČLÁNKU Němci se bojí budoucnosti. Bohatší lidé utíkají ze země

Podle významného německého deníku Die Welt roste v zemi počet lidí ze střední třídy, kteří uvažují o emigraci z Německa. Důvodem jsou hlavně obavy z budoucnosti. Kromě dopadů vládní imigrační politiky na celý sociální a zejména důchodový systém se bojí také ekonomických důsledků překotného odstavování nejen jaderných, ale i uhelných elektráren.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: všechny podle vláken všechny podle času

 • Jan B.

  Jan B.

  178.255.168.XXX
  Je každému jasné že za vším stojí šílená migrace protože migranti nepracují pouze vyžírají sociální systém a když jako pracují tak jen v organizacích pro jejich jako začlenování placený státem a to Němcům vydatně pomáhá okrádání států východní Evropy bez jejiž okrádání už by zkrachovali ekonomicky to samé přehnané rušení elektráren elektřinu berou lacině z Česka a Polska a ceny mají lacinější než občané států které jim ji dodávají migrace ničí Evropu a rasová válka je na spadnutí a politici v Německu jdou proti vlastnímu národu je třeba je vyhubyt do kolena !!!!!!!!!!!(to znamená celé špatné rodiny bez milosti ??

  + 3 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky