DISKUZE K ČLÁNKU Jaká budoucnost čeká EET v letošním roce?

Ústavní soud České republiky výrazným způsobem zasáhl do podoby zákona o evidenci tržeb. EET sice neprohlásil jako celek za protiústavní, nicméně zrušením některých částí zákona celý systém elektronické evidence tržeb výrazně narušil.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Jan B.

  Jan B.

  82.150.180.XXX
  EET ukazuje na špatnou práci novinářů kteří tvrdí že EET je důvodem zanikáni restaurací na venkově--je cena pánové cena-piva v restauraci půllitr nejméně 23 korun v petce 4 piva za 40 Kč--a lahvové 8 Kč--pivovary své větší náklady na lahvová piva vrážejí do -čepovaného piva--a tím napomáhají k zániku restaurací--je třeba narovnat ceny a lidé se vráti do restaurací--zatím se pije lahvové a petky jsou lacinější-zlevněte čepované pivo a efekt se dostaví--řetězce uměle snižují ceny lahvových piv a pivovary proto vydělávají hlavně na čepovaných i když mají nižší náklady--to je přece protiu zákonům poptávky !!!

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky