DISKUZE K ČLÁNKU Pracovní síla je v Česku nedostatkovým zbožím

Míra nezaměstnanosti se v červnu dostala na metu 4 %. Růst spotřebitelských cen pokračoval i v závěru prvního pololetí 2017. Červnová inflace odpovídala 2,3 %, což je o 0,1 procentního bodu méně než v květnu. Nejnovější informace zveřejnil Český statistický úřad a Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

Jan B.

Jan B.

82.150.180.XXX
Nezaměstnanost v krajích s největším počtem cikánských getth-Ustecký a Severomoravský kraj---proč Demokracie nedokáže -přinutit-cikány pracovat a --Komouši-to dokázali ???Český rasizmus na ruby a všichni se bojí říct pravdu-podporuje Demokracie--LŽI--místo dovozu pracovníku--DONUTTĚ všemi prostředky cikány PRACOVAT a ne je živit prací jiných !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+ 0 / − 0

vlákno
Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky