DISKUZE K ČLÁNKU Počet žen ve vedení českých firem je nejnižší za posledních pět let

Ve vrcholovém managementu největších českých firem se ženy uplatňují nejhůře za posledních pět let. Zatímco v roce 2014 na nejvyšších řídících místech působilo 30 procent manažerek, koncem loňského roku jich bylo necelých 27 procent.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Prófa

  Prófa

  147.231.29.XXX
  No ženský jsou obecně méně psychicky odolné, hůře hospodaří s časem, hůře si získávají u chlapů autoritu a jsou detailistky a méně riskují. Pak je to i větší rodinné a mateřské pouto. Tedy už od přírody je zařízeno, že samice se starala více o mláďata než o vůdcovství smečky či stáda. Holt pár magorů se snaží jet proti přírodě a místo toho, aby prvním a nejdůležitějším poslání ženy bylo mateřství, tak je to profesní kariéra. Důkazem toho je i tento přihlouplý článek. Dříve za bolševika jsme hnali ženský do výroby a děti do jeslí a školek a "Západ" nás za to odsuzoval. Dnes neobolševicko-fašistická EU + USA začínají přebírat někdy je dokonce už převzaly tyto manýry a děti do jestlí, školek či "aupérkám" ženy do výroby, pardón to bylo za raného socíku, nyní do vedení firem nebo aspoň za kariérou. 02

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky